fbpx
Сегодня
22:51 16 Окт 2021

Шмыгаль назвал среднюю стоимость гектара земли в Украине

Премьер-министр Денис Шмыгаль заявил, что средняя стоимость земли в Украине составляет 43,9 тыс. грн.

Об этом Шмыгаль сообщил в Facebook.

По его словам, с начала запуска рынка земли проведено более 28 тыс. земельных сделок.

"Общая площадь этих участков более 70 тыс. га. Средняя стоимость за один гектар — 43,9 тыс. грн. Рынок земли движется: 7 млн граждан вернули право распоряжаться собственным имуществом. Заявления оппонентов рынка земли оказались безосновательными страшилками. 100 дней работы рынка это четко демонстрируют", — написал Шмыгаль.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1

Паї на землю в селі ділили таємно та по блату. В Сміщук Олександри Василівни (село Онопріївка, бувший Тальнівський район, тепер Звенигородський, Черкащина), яка працювала в сільській школі вчителем, померла в 2007 році) – посадові особи сільської ради вкрали пай на землю.
Згідно карти Держгеокадастру, дерибан земель села Онопріївка відбувався таємно.
Стороннім особам – не жителям села земля виділялась у корупційній змові бандою посадових осіб сільської ради села.
Сміщук О.В. зверталась до керівників сільської ради щодо виділення їй земельного паю, але їй постійно відмовляли, жодних заяв не приймали і не реєстрували, уникали з нею спілкування.
В той же час вибірково іншим педагогічним працівникам паї виділили таємно, Сміщук О.В. не повідомили, вона не знала про виділення земельних паїв вчителям. В архіві села відсутня відмова Сміщук О.В. отримати земельний наділ (пай).
Тепер вже нові керівники (староста на 10 сіл та сільський адміністратор) організували кругову поруку земельним шахраям, - підписали відписку №32 від 12.10.2021 р. де брешуть, нібито Сміщук О.В. не написала заяви, от їй землю і не виділили, відмовляються повідомити П.І.Б. посадових осіб, які голосували та приймали рішення щодо виділення паїв на землю, посилаються на «персональні дані» шахраїв, що вкрали в Сміщук О.В. пай на землю, утаємничили їх прізвища.
Вигадали підміну понять, адже щодо посадових осіб не діє Закон України Про захист персональних даних, а саме: п. 2 ст. 5: «Не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень».
Згідно кадастрової карти України землі с. Онопріївка в більшості випадків виділені не жителям села, а чужакам та шахраям сільської ради з їхніми родичами.
Відбулась корупційна змова посадових осіб з метою власного збагачення шляхом розкрадання земель села.
Є всі підстави вважати, що посадові особи органів самоврядування села Онопріївка створили корупційну схему для отримання неправомірної вигоди шляхом розкрадання земель села на власну користь, своїм родичам та стороннім особам.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: